BAŞKANIN MESAJI

Göz Bebekleri Derneği 2011 yılından bu güne dünyanın dört bir yanındaki savaşlardan olumsuz etkilenmiş çocuklarımızın sevgi ve güven içinde büyüyen, inançlı, sosyo-kültürel açıdan olumlu ilerlemeler kaydetmiş, üreten, haklarının bilincinde, sorumluluk sahibi ve mutlu bireyler olmaları için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır.Göz Bebekleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çocukların dertlerini üstelenmek, onları desteklemek ve varlıklarını güçlendirmek için kuruldu.

 

Bu nedenle sizleri çocukların yanında olmaya çağırıyoruz… Bizler var oldukça çocukların umudu ve istikbali var olacak. Sizleri çocukların hayallerini gerçekleştirmeleri için, onların güvende olmaları ve mutlu olmaları için bize destek olmaya davet ediyoruz,

Gelin hep birlikte Göz Bebeklerimiz olan bu çocukların yüreklerindeki umut ve gözlerindeki ışık olalım. Sizleri bu hayır yolunda bize katılmaya davet ediyoruz. Yüce Allah'ın şu sözünü unutmayın: “ Önde olanlar; önde olanlar; İşte onlar nimetlerle dolu cennetlerde Allah’a en yakın olanlardır.”

Geleceğimiz olan “Göz Bebeklerimizi”  yanlız ve çaresiz bırakmayalım..